ROLETKA

We wnętrzach nowoczesnych nie spotkamy już tradycyjnych, ażurowych firan, zasłon czy żaluzji. Teraz najchętniej montowane są nowoczesne rolety rzymskie. To połączenie estetyki z funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

Mechanizm działania rolet jest bardzo prosty i wygodny. W łatwy sposób można je czyścić i użytkować. Mnogość wzorów sprawia, że każdy dekorator wnętrza znajdzie odpowiedni model dopasowany do swoich potrzeb.

Dobór tkaniny – kolory i wzory

Nowoczesne rolety rzymskie mogą z powodzeniem zasłaniać użytkowników przed ciekawskim okiem, zaciemniać pomieszczania wprowadzając do nich nastrój intymności. Wystarczy wybrać odpowiednio gruby materiał, z którego gotowe rolety rzymskie na wymiar będą wykonane. Do dekoracji używa się zazwyczaj materiałów gładkich, tkanin przezroczystych. Zobacz też: Rolety rzymskie dzień-noc. Ciemniejszy kolor i gęsty materiał chroni przed słońcem. Rolety można bardzo łatwo demontować, dzięki temu z łatwością oddadzą się czyszczeniu. Po zdjęciu materiał można prać w pralce, a także bez większych trudność wyprasować przy użyciu żelazka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like